• Кошик порожній!

Ключ активації PlayStation Plus - 30 днів (регіон Росія)

Код товару: PSN07

Ціна
250 грн.
У наявності
Виробник:
Тип:
Цифровий код
Сумісність:
PlayStation 3 / PlayStation 4 / PlayStation 5 / PlayStation Vita
Додатково:
Підходить тільки для облікового запису регіону "Росія".
Дивитися всі характеристики

УВАГА! Протягом 15 хвилин після оплати, Ви отримуйте цифровий код активації на E-Mail / Viber / Telegram. Це не фізична карта!

Підписка PlayStationPlus - це сервіс, що відкриває гравцям доступ до цілого ряду додаткових бонусів і допомагає максимально повно використовувати всі можливості ігрових систем PlayStation. Приєднайтесь до PlayStation Plus і пориньте у світ захоплюючих багатокористувацьких ігор для PlayStation. Збирайте свою команду і змагайтеся з найсильнішими гравцями з усього світу. Запрошуйте друзів з PlayStation Network грати по мережі на PlayStation в ігри, які є у вас, але яких немає у ваших друзів, за допомогою функції SharePlay: влаштуйте спільне пригода, киньте їм виклик в багатокористувацької битві або передайте управління в одного користувача кампанії.

Отримуйте більше 60 ігор на рік без додаткової плати для ваших консолей PlayStation. Отримуйте доступ до свіжих ігор, демо-і бета-версіями раніше інших гравців. Зберігайте резервні копії збережених даних ігор в мережі, використовуючи по 100 ГБ місця для PlayStation і продовжуйте грати з того місця, де ви зупинилися, де б ви не знаходилися. PlayStation Plus - для тих, хто грає. Для отримання доступу до мережевої гри на PlayStation наявність активної підписки обов'язково. Матеріали без додаткової плати оновлюються щомісяця і залишаються доступними протягом усього часу дії активної підписки.

Останні відгуки
Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук

Немає відгуків про цей товар.

Аксесуари
Тип: Цифровий код
Сумісність: PlayStation 3 / PlayStation 4 / PlayStation 5 / PlayStation Vita
Додатково: Підходить тільки для облікового запису регіону "Росія".
Funko

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук
Ключ активації PlayStation Plus - 30 днів (регіон Росія)