• Кошик порожній!

Gears 5 (російські субтитри) XBOX ONE

Код товару: XBG003

Ціна
850 грн.
У наявності
Локалізація:
Російські субтитри
Кількість гравців:
1 - 2
Тип видання:
Диск
Гра удвох
Так
Жанр
Екшн
Дивитися всі характеристики

Знаменита кампанія і оновлений мультиплеер Gears 5, однієї з найвідоміших ігрових саг, повністю оптимізовані для Xbox Series X і Series S.

Кампанія. Напередодні повномасштабної війни Кейт Діаз відділяється від команди, щоб розкрити секрет свого зв'язку з ворогом і виявити справжню небезпеку для Сери - саму себе.

Гравець проти гравця. Нехай переможе найкраща команда! За допомогою нових режимів і контенту з моменту запуску в режимі Versus винагороджується будь-який стиль суперництва - від універсального до професійного.

Гравець проти оточення. Спільна боротьба за виживання. Збери свій загін і заляг на дно в режимі Horde або прорвися далі в режимі Escape.

Оптимізовано для Xbox Series X | S. Gears 5 була модернізована для використання переваг Xbox Series X і S, таких як: зменшений час завантаження, миттєве відновлення, 120 кадрів в секунду в режимі Versus і змінна частота оновлення. Оцініть візуальний ряд у форматі 4K HDR Ultra на консолі Series X.

Smart Delivery. Купуйте копію Gears 5 для своєї консолі і автоматично безкоштовно завантажте версію, оптимізовану для вашого пристрою, в тому числі для Xbox Series X і S.

Кампанія в кооперативному режимі на трьох гравців: боріться разом зі своїми друзями в кооперативному режимі реального часу з або на розділеному екрані.

Останні відгуки
Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ігри
Локалізація: Російські субтитри
Кількість гравців: 1 - 2
Тип видання: Диск
Funko
Гра удвох Так
Жанр Екшн

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук
Gears 5 (російські субтитри) XBOX ONE