• Кошик порожній!

Cyberpunk 2077 (російська версія) PS4

Код товару: PS4G021

Ціна
1 250 грн.
Очікується
Локалізація:
Російська версія
Кількість гравців:
1
Тип видання:
Диск
Жанр
Екшн
Дивитися всі характеристики

Cyberpunk 2077 - кіберпанковські RPG, розроблена CD Projekt RED. Події розгортаються в світі, наповненому різноманітними високими технологіями. Похмура і кривава, Cyberpunk 2077 заснована на настільній грі Cyberpunk 2020 року, з якої був узятий основний сюжет, світ і деякі особливості.

У детальному місті майбутнього у вас буде повна свобода дій, що досягається в результаті нелінійного сюжету. Дії гри розвернуться в мегаполісі Night City і його околицях, в яких водяться банди. Світ гри буде відкритим, і ви можете без обмежень пересуватися по ньому. Cyberpunk 2077 розрахована на більш дорослу аудиторію, і покаже реалістичний світ, глибоку рольову систему, значний арсенал кібернетичних імплантатів і зброї, яке піддається модифікації, і присутність різних класів персонажів з можливістю створення, на відміну від The ​​Witcher, свого власного героя.

Гра побудована за принципом «пісочниці», яка дарує гравцям свободу дій і дозволяє набагато урізноманітнити проходження. CD Projekt RED обіцяють безліч каверз і несподіваних сюжетних поворотів.

Останні відгуки
Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ігри
Локалізація: Російська версія
Кількість гравців: 1
Тип видання: Диск
Funko
Жанр Екшн

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтеся чи створіть обліковий запис перш ніж написати відгук
Cyberpunk 2077 (російська версія) PS4